خانم ۷۰ ساله ای که شبیه دختر ۳۰ ساله میباشد+گفتاردرمانی جامع انلاین فرذیس کرج +

خانم آنت ۷۰-ساله که به نظر می رسد به راز جوانی ابدی دست یافته، رازی که تنها مخصوص اوست . آنت لارکینز را وقتی میبینید به نظر نمی آید که او بیش از ۴۰ سال سن داشته باشد، و او این نعمت را به لطف رژیم غذایی و نحوه تغذیه اش به دست آورده . او خیلی جوان به نظر می رسد که مردم به اشتباه او را به عنوان دختر می دانند.

خانم آنت می گوید راز زیبایی او را در رژیم غذایی گیاهخواری خام نهفته است، شامل سبزیجات ارگانیک، میوه ها، دانه ها و آجیل که همگی را در باغ خود پرورش داده می باشد. او حتی معتقد است جمع آوری آب باران، برای حفظ شکوفایی باغش تنها نیست، بلکه برای نوشیدن نیز از آن استفاده می کند.

این خانم ساکن شهرستان میامی در فلوریدا، است. وقتی شروع به رژیم غذایی اش کرد هدفش تنها فواید سلامتی بود و هرگز پیش بینی نمیکرد که به مانند دختر ۴۰ ساله در سن ۷۰ سالگی به نظر آید.

ایشان دو جزوه به نام “سفر به سلامت” و همچنین یک دی وی دی شامل تمام اسرار سالمتی خودش می باشد را منتشر کرده است و توصیه میکند به جای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی برای جوان و زیبا شدن شاید فقط با نگاه کردن و استفاده از این برنامه های غذایی بتوان به هدف رسید.

 

 

 

 

 

ادامه مطلب  بهترین وتخصصی ترین کلینیک ارگوتراپی ویژه کودکان

Related posts

Call Now Buttonمشاوره رایگان ساعت14تا20