گفتاردرمانی آنلاین و اسامی گفتاردرمانان ایران + کاردرمانی و اسامی کاردرمانان ایران :::::معرفی نرم افزار PC Tools Registry Mechanic 11.0.1.716

 

 

 

 

یکی از پرطرفدارترین و راحت ترین برنامه برای تمیز کردن رجیستری ویندوز است. این برنامه در هر هفته با بیش از 300,000 دانلود بازار را در دست خود گرفته است.در حقیقت Registry Mechanic شما را قادر می سازد تا رجیستری ویندوز خود را با به راحتی و با چند کلیک ساده، تمیز، تعمیر و یا بهینه سازی کنید. مشکلاتی مانند سرعت پایین کامپیوتر، Crash کردن کامپیوتر و پیغام های خطا در ویندوز اکثراً ناشی از وجود مشکل در رجیستری کامپیوترتان است. با استفاده مکرر از Registry Mechanic و تعمیر خطاهای موجود در رجیستری، سیستم کامپیوترتان نه تنها پایدارتر از قبل خواهد بود بلکه بدون نیاز به خرید لوازم سخت افزاری جدید، عملکرد کامپیوترتان را بهبود می بخشد.

 

 

به کمک این نرم افزار شما قادر به نابودی پیغام های خطای مزاحم بر روی سیستم عامل خود می باشید و می توانید سرعت اجرای نرم افزارهای خود را افزایش دهید.. این نرم افزار محصول کمپانی PC Tools Software می باشد. در این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا با یک کلیک اقدام به عیب یابی و رفع مشکلات رجیستری نمایند.

 

 

 

قابلیت های كلیدی نرم افزار PC Tools Registry Mechanic 11.0.1.716 :

 

 

 

عیب یابی رجیستری در قسمت های مختلف

قابلیت Scan نمودن رجیستری ویندوز

پاك كردن كلید های بدون كاربرد و اضافی

سرعت بالا در ترمیم و رفع مشكلات

شناسایی كلیدهایی كه مربوط به نرم افزار جاسوسی و ویروس میباشند

گرفتن نسخه پشتیبان از رجیستری برای خراب شدن احتمالی آن

نصب و استفاده آسان از آن

قابلیت نصب بر روی 98, Me, 2000 , XP و vista

محیط كاربری بسیار ساده و جذاب

 

ادامه مطلب  ::Best Top 10 Lists:: بهترین دکتر لکنت زبان کرج :: مرکز تحقیقات ترومبوز هموستاز دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

 

 

 

 

Related posts