goftardarmani karaj+گفتاردرمانی آنلاین و اسامی گفتاردرمانان اصفهان+ کاردرمانی و اسامی کاردرمانان ایران ::::معرفی نرم افزارError Repair Professional 4.2.3

 

 

نرم افزار Error Repair Professional 4.2.3 در حل مشکلات سیستم یا بهتر بگوییم در بر طرف ساختن خطاهای موجود در کامپیوتر به شما کمک می کند. از آنجا که شما نمی توانید دائمآ قسمت های مختلف سیستم و به خصوص رجیستری آن را برسی کنید نیاز به نرم افزاری دارید که به جای شما اینکار را انجام دهد. از امکانات بسیار عالی این نرم افزار می توان به حل مشکلات سیستم به صورت خودکار اشاره کرد در واقع نیازی نیست که کاربر دستور خاصی را به آن بدهد زیرا خود به صورت اتوماتیک اقدام به شناسایی و حل مشکلات سیستم می نماید.

 

 

 

علاوه بر این شما نیز خود می توانید با کمک نرم افزار به صورت دستی لیستی از Error های موجود در رجیستری را پیدا کنید و با ابزارهای موجود در نرم افزار به تعمیر و یا پاک کردن آن ها بپردازید. همچنین این نرم افزار پس از نصب در قسمت استارت آپ قرار می گیرد و هر با که شما کامپیوتر را روشن می کنید به صورت اتوماتیک اجرا می شود و با اسکن کامل سیستم و نیز شناسایی خطاهای موجود در آن به تعمیر و بر طرف ساختن این Error ها می پردازد تا اولآ با گذشت زمان به مشکلات بزرگتری تبدیل نشوند و ثانیآ سیستم بتواند همیشه نرم و راحت کار کند.

 

 

 

برخي از ویژگیهای اين نرم افزار:

 

 

– شناسایی و تعمیر Error های موجود در سیستم.

– بر طرف ساختن مشکلات سطحی سیستم و جلوگیری از بزرگتر شدن این مشکلات.

– قابلیت تعمیر Error ها به صورت اتوماتیک و بدون دریافت دستور از طرف کاربر.

– افزایش سرعت سیستم و روان تر کار کاردن آن.

– امکان تعمیر و پاکسازی فایل های مخرب موجود در رجیستری به صورت دستی.

– مدیریت کامل بر رجیستری ویندوز.

– داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.

– سازگار با ويندوز هاي مختلف.

– داشتن حجم کم.

– کاربرد آسان.

– و …

 

ادامه مطلب  پرفنازین|فرهنگ دارویی موثر در مداخلات گفتاردرمانی-کاردرمانی-گفتار توان گستراشتهارد 09121623463

 

 

 

 

 

 

 

Related posts